PGA Tour zveřejnila kalendář 2021 – 2022

495

PGA Tour dnes zveřejnila kalendář příští sezóny 2021 – 2022

V příští sezóně počítá PGA Tour s pětačtyřiceti turnaji a třemi turnaji FedEx Cup Playoffs.
Major turnaje: Masters Tournament je naplánovaný na 4. dubna, PGA Championship na 16. května, U.S. Open Championship na 13. června, The Open na 11. července.

V rámci rámcové dohody PGA Tour a European Tour vyhlášené v listopadu 2020, budou turnaje Euroepan Tour Genesis Scottish Open a PGA Tour Barbasol Championship a Barracuda Championship nově společné pro obě túry. Budou se započítávat jak do  FedExCupu, tak v Race to Dubai.
Novým sponzorem červencového Scottish Open je Genesis, tradiční sponzor PGA Tour.
„Jsme potěšeni, že můžeme poprvé přivítat Genesis jako hlavního sponzora akce European Tour,“ řekl generální ředitel European Tour Keith Pelley. „Genesis má bohatou historii sponzorství na turnaji PGA TOUR prostřednictvím The Genesis Invitational a jejich angažmá na Scottish Open dále posílí jednu z našich předních událostí sezóny.

Turnaje WGC byly redukovány ze čtyř na dva. Od příští sezóny se budou hrát pouze WGC-HSBC Champions v Číně a WGC-Dell Technologies Match Play. Z kalendáře jsou tak vyřazeny turnaje WGC-FedEx St Jude Invitational a WGC-Workday Championship.