Ondřej Lieser na Porsche European Open neprošel

773

European Tour – Porsche European Open, Hamburg, Německo (5. -7.6.2021)

Neděle – 2. kolo
Ondřej Lieser si polepšil na rány, dnes hrál tři birdie a čtyři bogey, 73, jednu nad. V pořadí si polepšil o dvě pozice, obsadil 73. místo. Na postup to ale nestačilo. S celkovým skore +5 zůstal dva údery za hranicí cutu.

V čele jsou Australan Antclif a Angličan Southgate, oba se skore -5. Třetí příčku dělí čtveřice Van Driel, David Law, Edoardo Molinari a Scott Jamieson (všichni -7).

Další pozice: 7. Detry (-4), 11. Canter, Paratore, Pulkkanen, Schwab (-1), 19. Hill, Scrivener, Samooja, Luiten, Syme, Casey (E), 32. Besseling, Kitayama (+1), 46. Harding, Wiesbwerger, RAmsay (+2), 55. Meronk (+2).

Leaderboard

Skorkarta Liesera – 2. kolo

Paul Casey – 2. kolo

 

 

Ondřej Lieser - foto golfgeum.com
Ondřej Lieser

Sobota – 1. kolo
Ondřej Lieser zahájil první kolo čtyřmi birdie, čtyřmi bogey a dvěma double bogey. Hrál 76 ran, čtyři nad par. Patří mu 75. místo, které dělí s Ancerem, Luitenem a Canterem.
Vede Belgičan Thomas Detry (-7). Na druhém místě se sešli Angličan Ashley Chesters, Číňan Ashun Wu, Švéd Alexander Bjork a Skot David Law (všichni +-3).

Další pozice: 6. Schneider, Jamieson (-2), 12. Janewattananond, Schwab (-1), 22. Pulkkanen  (E), 36. Kaymer, Besseling, Wiesberger (+1), 46. Scrivener, Samooja, Paratore (+2), 45. Meronk, Syme (+3), 75. Välimäki (+4), 95. Schott, Harding (+5).

Leaderboard

Skorkarta Liesera – 1. kolo

 

Ondřej Lieser - foto Ivan Paggio
Ondřej Lieser

Úvod
Diváci Czech Challenge na Kunětické Hoře budou postrádat našeho nejlepšího hráče Ondřeje Liesera.  Důvodem je, že česká jednička bude ve stejném termínu hrát o ligu výše, tříkolový turnaj European Tour v Hamburku. Hrát bude před povolenými dvěma tisícovkami diváků na hřišti Green Eagle. Diváci musí mít nasazeny roušky a dodržovat odstupy.

Spolu s Lieserem budou o úspěch bojovat Scrivener, Wiesberger, Stenson, Kaymer, Wiesberger, Casey, Valimaki, Hill, Meronk, Harding, Kitayama, Schwab, Samoja, Paisley.

Hřiště Green Eagles má par 72 a délku 6.898 metrů.

Dotace odměn je 1,2 milionu Eur, zhruba 25 milionů korun. Loni se turnaj nekonal, obhajovat bude vítěz z toku 2019 Paul Casey.

Do prvního kola vyrazí Lieser v sobotu v 13:30 z desítky odpaliště.

Leaderboard

Odkazy: Green Eagles   Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje

Porsche European Open Night Shootout