Challenge v Itálii – Češi neprošlí, zvítězil Ricardo Gouveia.

1174

European Challenge Tour, Italian Challenge, Fubine, Itálie (22. -25.7.2021)

Neděle – finálové kolo
Zvítězil Portugalec Ricardo Gouveia (19) před Rakušanem Lukasem Nemczem (-14). Třetí místo obsadil Angličan Andrew Wilson (-13).

Další umístění:
4. Tarrio (-11), 14. Scalise (-7), 21. Ritchie (-6), 25. Gradecki, Huizing, Moller (-5), 38. Bekker, Blaauw (-3), 50. Ulenaers (E).

Pátek – 2.kolo
Třetí kole se odehraje už bez Čechů. Mrůzek ani Zach neprošli cutem, Matuš po prvním kole odstoupil, jeho špatný výkon v prvním kole měl zřejmě vážnější příčiny.

Do čela postoupil Francouz Frederic Lacroix (-12).Na druhé pozici je Španěl Manuel Elvira (-11), na třetí vítěz z Kaskáty Španěl Santiago Tarrio (-9).

Leaderboard

Stanislav Matuš, Filip Mrůzek, Šimon Zach - foto Ivan Paggio
Stanislav Matuš, Filip Mrůzek, Šimon Zach

Čtvrtek – 1. kolo
Češi začali v Itálii vlažně.
Filip Mrůzek došel v paru a postavil se na 48. místo  (E). Šimon Zach hrál 74 ran  a je na 112. pozici. Stanislav Matuš první kolo zřejmě protrpěl. Double bogey nejsou v jeho herním repertoáru běžná a dnes se mu povedla hned dvě. Spolu s dalšími čtyřmi bogey a třemi birdie to je ve součtu 76 ran a 139. místo. (+5).

V čele je Angličan Nathan Kimsey (-6). Za sebou má skupinu hráčů, kterou tvoří Huinzig, Bergamaschi, Lacroix, Ritchie a Gavins, všichni se skore (-5).

Leaderboard

Úvod
Stanislav Matuš, Filip Mrůzek a Šimon Zach se v italském Fubine účastní 14. podniku kalendáře – Italian Challenge. Loni zde Ondřej Lieser skončil na 4. místě, Matuš na 40. pozici.

Na startu budou Manassero, Koivu, Howie, Tarrio, Manley, Gradecki, Huizing, Brun, Sturehed, Ulenaers, Scalise, Ritchie, Mory, Huizing, Brun, Arkenau.

Hřiště Golf Morgara má par 71 a délku 6.349 metrů.

Prize Money je 300.000 Eur. Loni zvítězil Hurly Long.

Leaderboard

Odkazy: Golf Margara    Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje   Loňské zpravodajství