Šimon Zach zvítězil naToro Tour

713

Toro Tour – Atalaya Old, Marbella, Španělsko (3. – 5.3.2021)

Dalšího turnaje španělské Toro Tour se v Marbelle účastnili Filip Mrůzek, Filip Ráža, David Tomi a Šimon Zach.
Zach odehrál fantastické první kolo, nejlepší v turnaji, s eaglem a šesti birdie, 64 ran a postavil se do čela. V druhém kole se sice zhoršil na 72 ran, ale náskok z předchozího dne stačil na udržení vedení o jednu ránu.
Pro silný déšť byla turnaj zkrácen na dvě kola a platí výsledky po 36 jamkách. Šimon Zach se tak stal vítězem (-8), Filip Mrůzek je na 9. místě (-3), amatér Filip Ráža na 20. místě (+2) a amatér David Tomi na 36. místě (+6).

„Podařilo se mi hned první den navázat na poslední vydařené kolo z předchozího zdejšího turnaje, ve středu to bylo zcela bez chyby. Bral jsem i těch 72 v druhém kole, protože hodně foukalo. Už včera jsme tušili, že se dnešní kolo nemusí dohrát, voda dnes byla na fairwayích i greenech. Radost mám nejen z prvního profesionálního vítězství, ale hlavně se cítím velmi dobře před startem sezóny,“ řekl Zach pro web České golfové federace.

Z dalších známých jmen obsadila Slovinka Pia Babnik 7. pozici (-5), Slovák Jan Friezs 26. pozici (+3), vítězka z Konopište Finka Sanna Nuutinen obsadila 47. místo (+9) a domácí Noemi Jimenez skončila 32. (+5).

Leaderboard

Odkazy:   Atalya Golf   Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje