ProGolf Tour v Rakousku – zvítězil Aleš Kořínek

1527

PGA of Germany – Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten 2020, St. Pölten, Rakousko
(4. – 6.8.2020)

Čtvrtek – 1. a 2. kolo
Ve čtvrtek se podařilo dohrát první kolo a hraje se druhé, konečné. Zvítězil Čech Aleš Kořínek (-7). Hrál 63 ran s osmi birdie a jediným bogey, sedm pod par a 70 ran se třemi birdie a třemi bogey. Kořínek získal za vítězství odměnu 5.000 Eur. Jan Cafourek hrál 70 a 72 se umístil se  na 26. pozici (+2).

Ve zkráceném turnaji byl proveden cut po 18 jamkách a po Kořínkovi prošel už jenom Jan Cafourek (-1).
Pospíšil, Zach, Bareš, Daněk a Šebrle do dalšího kola neprošli.

Leaderboard

 

St. Pölten - foto Gc St. P§olten
St. Pölten

Středa – 1. kolo
Vzhledem k tomu, že nebylo možné dokončit 1. kolo Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten 2020 z důvodu silného deště ve středu, bude hra pokračovat ve čtvrtek v 7:30.
Bude proveden cut pro prvních 40 hráčů, aby se ve čtvrtek večer mohl turnaj dokončit jako 36 jamková událost. Dvě kola, 36 jamek je povinných, aby bylo možné vyplatit plnou odměnu, přidělit plné body do žebříčku a aby se turnaj započítal do boje o tří karty Challenge Tour pro sezónu 2021.

Úterý – 1. kolo
Turnaj je zkrácen na 36 jamek bez cutu. Počasí nedovolilo hru a první den se nehrálo. První kolo začne ve středu 5. srpna v 7:30.

St. Polten - foto FB Jana Cafourka
St. Polten
St. Pölten - foto Gc St. P§olten
St. Pölten

Úvod
Jan Cafourek, Michal Pospíšil, Aleš Kořínek, Štěpán Daněk, Jakub Bareš, Šimon Zach a Roman Šebrle se účastní turnaje Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten 2020, západně od Vídně. Je s nimi „náš“ Francouz Julien Brun z Albatrossu, vítěz posledního turnaje v Polsku.
Hrají vítězové turnajů Fleer, Long, Gautier, Boshart, Tisserand, Gradecki, patří mezi i Cafourek. Ze špičky žebříčku hrají Bem, Walz, DePoyen, Bekirian a další přední hráči.

Hřiště St. Polten má par 71. Loni vyhrál Němec Hurly Long rekordním skore -24.
Dotace odměn je 30.000 Eur, vítěz obdrží 5.000.

Leaderboard

Odkazy:  GC St.Pölten   Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje