Letas ve Švédsku – z Češek nejlépe Váňová

525

LET Access Series – Allerum Open, Helsingborg, Švédsko  (17. – 19.8.2021)

Čtvrtek – finálové kolo
Nejlepší konečné umístění z Češek nakonec získala Šideri Váňová. Umístila se na 23. místě (+9). O ránu dál skončila na 28. pozici Kristýna Napoleaová (+10).
Doposud nejlepší Češka Tereza Koželuhová zahrála poslední kolo s výsledkem 80 ran, ve kterém má dvě birdie, osm bogey a jedno double bogey. Výsledek jí srazil na konečné 35. místo (+12).

Pohár pro vítěze a odměnu 6.400 Eur si po rozehrávce do Skotska odváží Gabrielle Macdonald (-4). Druhé místo získala poražená z rozehrávky Angličanka Lily May Humpreys (-4). Třetí skončila další Angličanka Rachel Goodall (-1).

Další umístění: 5. am Moosnam (+1), 7. am Grant, Mühlbauer (+3), 15. Maggetti, Dreher (+6), 20. Andre (+7).

Konečné pořadí

 

Tereza Koželuhová - foto Ivan Paggio
Tereza Koželuhová

Středa – 2. kolo
Z Češek je nejlépe umístěna Tereza Koželuhová na 14. místě (+4). Spolu s ní postoupily do finálového kola Šideri Váňová (+8) a Kristýna Napoleaová (+9). Kateřina Vlašínová do posledního kola nepostoupila (+16).

Vede skotská hráčka Gabrielle Macdonald (-4). Druhé místo dělí čtveřice hráček Goodall, Humpreys, Gimmy a Mühlbauer (všechny -1).

Další pozice: 6. Grant, am Moosnam (E), 10. Andre (+2), 19. Dreher (+5).
Cutem neprošly: Kauffman, Pegova.

Leaderboard

 

Úvod
Čtyři české profesionálky Tereza Koželuhová, Kateřina Vlašínová, Kristýna Napoleaová a Šideri Váňová se účastní dalšího turnaje Nordic Golf Tour, zařazeného do LET Access Series.

Pole hráček tvoří většinou domácí profesionálky a dvacítka amatérek. Dále hrají Pegova, Goodall, Andre, Macdonald, Maggetti, Dreher, Walsh, am Moosman.

Hrají se tři kola na hřišti Allerum GK s parem 70.

Dotace odměn je 40.000 Eur.

Odkazy:   Allerum GK    Hřiště na satelitní mapě    Stránky turnaje