ET – Gran Canaria Open 2. kolo – Lieser neprošel cutem

1506

European Tour – Gran Canaria Lopesan Open, Gran Canaria, Španělsko
(22. – 25.4.2021, -1 hodina)

Pátek – 2. kolo
Ondřej Lieser podruhé za sebou neprošel cutem. V druhém kole se nedostal pod par. Hrál dvě birdie a tři bogey, 71 ran, jednu nad nad. S celkovým skore -2 zůstal tři údery za hranicí cutu a do víkendových kol nepostoupil.

Rekordním výsledkem 61 ran s eagle a sedmi birdie vylétl na první místo Dám Thornbjorn Olesen (-14). Vede o ránu před Holanďanem Besselingem a Velšanem Enochem (oba -13). Třetí místo dělí Němec Kieffer, Francouz Roussel a Rakušan Schwab (všichni -12).

Další pozice:  9. Hansen (-10),  16. Luiten (-9), 23. Jamieson (-8), 23. Donaldson (-8), 45. Rozner, Catlin, Hill (-6), 57. Sullivan, Arnaus, Meronk (-5).
Cutem neprošli: Pihem, Otaegui, O.Fisher, Sciot Siegrist, Samooja, Kitayama, Pepperrel, Suri, Weerman, Slattery, Koivisto, Pavan.

Leaderboard

Skorkarta Liesera – 2. kolo

 

 

Čtvrtek – 1. kolo
Ondřej Lieser zahájil velmi dobře. Čtyři birdie a jediné bogey znamenají výsledek 67 ran, tři pod par a po dohrání průběžnou pozici v první dvacítce probíhajícího kola. Za ním docházelo ještě mnoho hráčů a po ukončení kola se posunul na 40. pozici (-3).

V čele je čtveřice  Joachim B. Hansen, Joost Luiten, Max Kieffer  a Robin Roussel, všichni se skore -7.

Další pozice: 5. Jamieson (-6), 12. Harding, Donaldson, Cabrera-Bello, Schwab (-5), 25. Rozner (-4), 40. Meronk, Catlin (-3), 208. Sullivan (E). 123. Kitayama (+1).

Do pátečního druhého kola vyjde Lieser z desítky ve 14:50 našeho času.
Druhé kolo vysílá český Golfchannel od 15:00 hodin, s reprízou ve 20:00.

Leaderboard

Skorkarta Lieser – 1. kolo

 

 

Ondřej Lieser - foto golfgeum.com
Ondřej Lieser

Úvod
European Tour se na tři týdny přestěhuje na Kanárské ostrovy. Proběhnou zde postupně turnaje Gran Canaria Lopesan Open, Tenerife Open a Tenerife Championship.
Kanárské série se účastní český profesionál Ondřej Lieser. Má za sebou čerstvý neúspěch na Austrian Open, kde po smolném prvním kole a stíhací jízdě v druhém o ránu neprošel cutem.

Na Gran Canaria Lopesan Open jsou spolu s Lieserem přihlášeni čerstvý vítěz Austrian Open John Catlin, vítěz z Kataru a Dubaje Antoine Rozner, dále Harding, Kitayama, Hill, Luiten, McGowan a další přední hráči European Tour.

Hraje se na hřišti Meloneras Golf s parem 70 a délkou 5.946 metrů.
Dotace odměn je 1,5 milionu Eur.

Do prvního kola vyrazí Lieser z jedničky odpaliště ve čtvrtek, v 9:50 našeho času.
Turnaj vysílá český Golfchannel ve čtvrtek a pátek  od 14:00, v sobotu a neděli od 13:30.

Leaderboard

Odkazy:   Meloneras Golf   Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje