CPATT – Jakub Švarc podruhé letos vítězně

861

Jakub Švarc podruhé letos vítězně

Druhé vítězství letošní sezony na Czech Pro-Am Teaching Tour si z Panoramy Kácov odvezl Jakub Švarc.

Profesionál GC Praha vyhrál se 72 ranami (par) a navázal na svůj úvodní triumf ze Mstětic. Navíc vyhrál také týmovou soutěž s otcem Pavlem coby třetím nejlepším amatérem (každý měl po 38 bodech) a jedním skokem do kácovského jezera šampionů tak oslavil dvojnásobný triumf.

Švarc porazil o tři rány Jiřího Němečka a o čtyři dvojici Lukáš Hrouda a Jaroslav Krejcar na děleném třetí místě. O 5. příčku se na 77 ranách podělili Vladimír Velenský a Rudolf Nechanický jr.

Mezi Apprentice byl nejlepší Bedřich Petráň III. se 76 údery.25

Bývalý fotbalový reprezentant Libor Sionko obešel kombinaci devítek Forest a Meadows v paru, když měl šest birdie a stejný počet parů i bogey. Přesto jeho 40 bodů nestačilo na Ellu Tychlerovou, která měla ještě o dva body víc a zvítězila v amatérské kategorii. Na Panoramě Kácov startovalo celkem 73 hráčů.

Dvanáctý ročník Czech Pro-Am Teaching Tour bude pokračovat 4. září v Royal Golf Clubu Beroun. Ještě předtím se učící profesionálové zapojí 16. srpna do juniorského Pro-Am v rámci berounského turnaje Czech Open.