Cafourek na Allegria Open v Egyptě obsadil 11. místo

1317

PGA of Germany – Pro Golf Tour, Allegria Open, Káhira, Egypt
(25. – 27.3.2022, +2 hodiny)

Neděle – finálové kolo
Jan Cafourek v turnaji obsadil pěkné 11. místo (-2). V závěrečném kole zahrál svůj nejlepší výsledek70 ran, dvě pod par.  Za umístění získal 620 Eur.

Zvítězil Francouz Victour Veyret  (-7). Druhé místo obsadili Němci Buijs a Hirme, Angličan Perkins a Belgičan De Bondt (-6).

Pro Golf Tour má nyní dvoutýdenní přestávku. Dalším turnajem je Red Sea Ain Sokhna Classic 2022 do kterého jsou kromě Cafourka přihlášení Pospíšil, Zapletal, Daněk a Vik .

Konečné výsledky

Skorkarta Cafourka – finálové kolo

Jan Cafourek - foto Ivan Paggio
Jan Cafourek

Sobota – 2. kolo
Cafourek zahrál druhé kolo v paru, 72 ran s eagle, třemi birdie a třemi bogey a postavil se na 19. místo (-1) a postoupil do finálového kola.

Vedoucími hráči  jsou Francouz Veyret a Němec De Bruyn (oba -7). Třetí místo dělí Belgičan De Bondt s Angličanem Perkinsem (-6).

Další pozice: 9. Bootsma (-3), 19. Iten, am Matlari , Bekirian (-1), 41. Galliano (+2).
Cutem neprošli: Pietsch, Bem, Markovits, Fleer.

Leaderboard

Jan Cafourek – skorkarta 2. kola

Pátek – 1. kolo
Cafourek zahájil turnaj dobrým kolem s šesti birdie a pěti bogey, 71 ran.
Výsledek ho postavil na 12. místo (-1), které dělí s dalšími jedenácti hráči.

Vedou Belgičan Alan de Bondt a německý amatér Filip Matlari (-5).
Třetí místo dělí Francouzi Bekirian a Simpson  (-4).

Další pozice: 5. Veyret (-3), 8. Markovits (-2), 24. Bootsma, Bem, Iten (E), 74. Fleer, Pietsch, Galliano (+4).

Leaderboard

Jan Cafourek – skorkarta 1. kola

Úvod
Český profesionál Jan Cafourek se účastní třetího turnaje pětidílné jarní egyptské série Pro Golf Tour. V prvním turnaji Dreamland skončil dvacátý, v druhém New Giza neprošel cutem.

Turnaj se koná na hřišti Allegria z pera Grega Normana. Nachází se  západně od Káhiry.

Hrát bude obdobná sestava jako v minulý týden. Iten, Fleer, Galliino, Veyret, Bem, Bekirian, De Bond, Markovits, Pietsch.