MMČR Midamatérů 2021 – mistry jsou Pavouček a Dittertová

1909

ČGF – Pilsner Urquell Mezinárodní mistrovství mistrovství České republiky midamatérů, Praha (15. – 17.7.2021).

Mezinárodním mistry České republiky se v Praze na Černém mostě stali Dominik Pavouček a Silvia Dittertová. Vicemistry se stali Ondřej Melichar a Kristýna Abrahámová. Bronzové medaile získali Tomáš Sokolovský a Martina Fulínová.

Loňský Mistr Radek Kohout neobhájil, skončil na 6. místě. Silvie Dittertová loňský titul bezpečně obhájila s náskokem šesti úderů.

Přihlášeno bylo 74 mužů a 16 žen. Věk midamatérů byl snížen na 25 let, a tak se ve startovním poli objevili mladí hráči z běžných soutěží a přidělali vrásky starším.

Hrálo se na hřišti Golf Resortu Black Bridge s parem 72a délkou 5.994 metrů pro muže, 5.292 metrů pro ženy.