Mistrovství CPATT 2020 – mistrem je Petr Nič

2019

CPATT – Mistrovství Czech Pro-Am Teaching Tour, Beroun (22. -23.6.2020)

Úterý – 2. kolo
Skvělý finiš druhého kola přinesl Petru Ničovi vítězství o jednu ránu na dvoudenním mistrovství Czech PRO-AM Teaching Tour v Berouně, zaštítěném generálním partnerem Kirvi, vodou Vikingů z Faerských ostrovů.

Učící profesionál ze sousedního Albatrossu zahrál po pondělních 71 ranách druhý den ještě o dvě lépe a jeho 69 úderů dalo dohromady celkových 140, tedy 4 pod par. Druhý skončil Rudolf Nechanický junior (72-69) a třetí o další dvě rány zpět Jiří Němeček (71-72).

Nič druhý den nejprve zachránil klíčový par na 14. jamce z bunkeru a pak vystřihl smršť tří birdie za sebou, díky nimž mu nevadilo ani bogey na poslední jamce. „Hrál jsem naplno, protože jsem nevěděl, jak na to jsem v porovnání s ostatními. Jsem rád, že jsem si splnil jeden z cílů sezony,“ řekl vítězný Nič, jehož atakoval druhý Nechanický v každém kole jedním eaglem.

Třetí místo získal Jiří Němeček.

Čtvrté místo obsadil Ondřej Lébl, který vedl po prvním kole se 70 ranami, po nichž ale následovalo 74. Lébl ovšem vyhrál týmovou soutěž spolu s nejlepším individuálním amatérem, kterým byl Petr Neústupný. Ten za dva dny nasbíral 81 bodů a výrazně přispěl do celkového součtu 157 s Léblem.

V kategorii Apprentice rozhodovala rozehrávka, ve které díky paru na první dodatečné jamce zvítězil Jan Hejna (70-78) nad Tomášem Podrabským (74-74).

Amatérský Nearest to pin (jamka č. 11) patřil první den Ladislavu Chadrabovi a druhý Lucii Váchové. Nejpřesnějšími profesionály na jamce číslo 6 byli Michaela Valášková a Jaroslav Petr. A pokud by se vypisovala kategorie Největší štěstí, bez konkurence by zvítězil Marek Toman. Profesionál totiž v charitativní tombole na pomoc nemocné Viktorce Mužíkové vyhrál obě hlavní ceny, triko patrona tour Radka Štěpánka i dres Petra Čecha, obojí s podpisy hvězd.

Další turnaj Czech PRO-AM Teaching Tour se koná 20. července na Panoramě Kácov.

Konečné Top 10 profesionálů

Další pozice PRO:  13. Strachota, Jiří Janda (+6), 14. Newel (+8).

Konečné výsledky

foto Ivan Paggio

 

Ondřej Lébl

Pondělí – 1. kolo
První hrací den v kategorii PRO dopadl nejlépe pro Ondřeje Lébla (-2). Šest birdie, dvě bogey a jedno double bogey přinesly výsledek 70 ran, dvě pod par.  O ránu zpět jsou na děleném druhé místě Petr Nič a Jiří Němeček se skore 71 ran (-1).

Top 10 prvního kola PRO

Další pozice: 4. Nechanický (E), 5. J.Juhaniak, Babický, Toman (+1), 9.Dostál (+2), 13. Štrougal, Jiří Janda (+3), 15. Newell, Vejlupková (+4).

V kategorii Apprentice vede Jan Hejna (-2) před Tomášem Podrackým (+2) a Martinou Lančovou (+3).
V kategorii AM je v čele Miloš Fiala (42 bodů), před Petrem Neústupným (39) a Romanem Pope (38).

Výsledky     Startovní listina 2. kolo

 

Klubovna Golf Beroun –

Úvod
Dvoukolové mistrovství devátého ročníku Czech Pro-Am Teaching Tour se koná od pondělí 22. června v Berouně.
Na startu budou Babický, Nechanický, Němeček, Juhaniak, Štrougal, Nič, Lébl, Newell, Páleník, Bradley, Vejlupková, Valášková, Lančová.
Mistrovský titul 2019 obhajuje Jiří Janda.

Hraje se na hřišti resortu Golf Beroun s parem 72 a délkou 6.078 metrů.

V tombole po turnaji čeká na účastníky pět věcných cen. Výtěžek z prodeje lístků půjde jako obvykle na pomoc nemocné Viktorce Mužíkové.
Generálním partnerem tour je voda Kirvi, hlavním partnerem PGA Czech a patronem Radek Štěpánek.

Leaderboard     Startovní listina 1. kolo

Odkazy:   Golf Beroun  Hřiště na satelitní mapě  Stránky turnaje