Média ČGF – nejrozsáhlejší zdroj informací o českém golfu

951

Pozor! Zapni si prosím JavaScript!
V opačném případě nemusí stránky správně fungovat.

V případě, že tvůj prohlížeč nepodporuje JavaScript nainstaluj si prosím jiný prohlížeč.

Chcete se dozvědět něco o tom,  jak se u nás rozvíjel golf? Chcete proniknout do tajů pravidel? Hledáte aktuální zprávy o předních českých golfistkách a golfistech? To všechno a mnoho dalšího najdete na webových stránkách i sociálních sítích České golfové federace a jejích projektů.

Letos slaví český golf 90 let od založení Golfového svazu ČSR, který byl předchůdcem dnešní ČGF. Pokud byste chtěli mít o svém sportu dokonalý rozhled, právě na www.cgf.cz naleznete komplexní informace. Poučíte se, jak se vyvíjela historie golfu na českém území, je zde seznam prezidentů svazů a federací, kteří tuzemský golf provedli od svých počátků až do dnešní doby.

Nalézt zde můžete všechny potřebné informace o tom, jak je organizován výkonnostní golf, složení reprezentačních skupin i realizačního týmu, naleznete zde tréninkové materiály či videa. Ale federační web přináší také mnoho rad z hlediska pravidel – v sekci Dokumenty je možno stáhnout například různé verze Pravidel golfu.

Ovšem webové stránky nejsou jediným zdrojem zpráv, které nabízí Česká golfová federace. Na Bav se golfem naleznou nováčkové základní informace o novém sportu, ale také třeba možnosti, kde a za jakých podmínek začít s tréninkem a hrou. Projekt Se školou na golf se věnuje malým golfistům, kteří se do golfu pustili v rámci školní výuky.  Nově byly spuštěny stránky iniciativy Stay safe play golf.

Vše potřebné o velmi záslužné činnosti najdete na webu Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf. Základní myšlenkou Nadace je podpora mládežnického golfu a sociálně slabších. Nadace například poskytuje výstroj školám v rámci projektu Se školou na golf.

Cenným zdrojem informací je také aplikace ČGF, v které se můžete hlásit do turnajů, sledovat české žebříčky i kalendáře, nebo nahlédnout do pravidel. Nedávnou novinkou je přidání elektronické členské karty ČGF, na které naleznete svůj aktuální handicap. Rady jak stáhnout aplikaci pro iOS i Android naleznete na stránce www.cgf.cz/app.

Přehledně uspořádaná pravidla v mobilní verzi v češtině jsou rovněž v aplikaci R&A, která lze stáhnout jak pro zařízení v systému Android tak i pro iOS. Obdobné znění je k dispozici také na webu R&A.

Možná ale raději vyhledáváte golfové dění na sociálních sítích a také zde nabízíme bohatý výběr, jak být neustále v obraze. Sledujte nás – média ČGF jsou zdrojem informací, poučení i zábavy!

ČGF Český golf @czechgolf
Bav se golfem Bav se golfem Youtube ČGF
Se školou na golf Se školou na golf Flickr ČGF
Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf