Podmacena fairway, ztracený mic

  268

  Dobrý večer pane Jone,
  Prosíme o posouzení postupu pri nenalezeneni míče.
  Podmacena fairway o tomto weekendu. Dobrá rána z abschlagu dolů z kopce . Jak spoluhráč tak i já jsme ocenili rovnou ranu , která letela dolů na fairway, tam kam měla . Mic se zjevně po dopadu někam zaboril do podmaceneho terénu, prostě k nenalezeni. Usoudili jsme ve shode, že se bohuzel jedná o ztracený míč (a jelikož šlo o hodne-nápoj po hře) tak jsem mazal nahoru hrát 3. ránu. Nebyli jsme na mě moc prisni?

  Díky za Vaše posouzení, Honza

  Odpověď na dotaz

  Dobrý den Honzo.

  Nebyli jste na vás moc přísní.

  Opravdu jste postupovali jak podle Pravidel, tak i v souladu s duchem hry. Míč se vám prostě bohužel nepodařilo najít. Jinak je fajn vidět, že jak se hraje o cokoliv je to s Pravidly vždycky lepší. Teď nemyslím turnaje společenského charakteru se sponzorským zajištěním, kde 29 z 30 hráčů v kategorii bere cenu na hranici amatérského statusu a proto všichni udělají úplně cokoliv, aby poslední nebyli. Myslím tím hru o pětikoruny, kterou mezi nás vnesl kamarád Petr Rada a patří k našim společným rundám už několik let naprosto neodmyslitelně.

  Honzo jestli se v těchto opravdu zvláštních časech a opatřeních dostanete na nějaké hřiště, tak vám přeji hezkou hru. A díky za dotaz.

  Pokud tento dotaz neobsahuje odpověď toho co jste hledali, zeptejte se sami v poradně!